Architekt

Architekt musi być prorokiem... prorokiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa... jeżeli nie widzi co najmniej 10 lat do przodu nie nazywaj go architektem.

Frank Lloyd Wright

CSS Template

O firmie

... krótka historia

Maśniak, Zonnenburg - Architekci Spółka Jawna.

Założycielami są architekci: Dariusz Maśniak i Piotr Zonnenburg. Współpraca nawiązała się już w czasach studiów. Każdy zdobywał doświadczenie zawodowe w wielu architektonicznych pracowniach projektowych. Największą przygodą projektową była praca w dwóch wybitnych polskich pracowniach: APA Wojciechowski i APA Markowski. Nabyte tam zawodowe umiejątności przy samodzielnym projektowaniu dużych obiektów pozwoliły na otworzenie własnej, autorskiej pracowni architektonicznej. Tak też się stało. W 2003 roku powstała Spółka i od tamtej pory, to już 10 lat, jak istniejemy na rynku.

W naszym dorobku znalazły się liczne projekty: od drobnych wnętrz i domków jednorodzinnych po obiekty wielkokubaturowe, jak: centra handlowe, logistyczne, budynki biurowe, osiedla mieszkalne i obiekty przemysłowe. Niektóre z realizacji pokazano z zakładce "Projekty".

Profil działalności

Podstawową działalnością firmy jest szerokopojęta architektura.

Posiadamy doświadczenie przy projektowaniu obiektów o zróżnicowanych funkcjach. Obsługujemy wszelkiego typu inwestycje, począwszy od małej architektury po obiekty o skomplikowany układzie funkcjonalnym. Ponadto przeprowadzamy audyty i analizy istniejących obiektów budowlanych.

Wykonujemy kompletną, wielobranżową dokumentację projektową zarówno dla obiektów budowlanych jak i dla wnętrz.

Współpracujemy z dobrymi projektantami branżowymi. Dzięki temu obiekty są nowoczesne i wyposażone w najnowocześniejsze technologie, a co najważniejsze zaprojektowane w sposób ekonomiczny.

Zapraszamy do nawiązania współpracy.

aktualności

Galeria Mokotów

28-04-2013

Trwają prace budowlane w związku z rozbudową CH "Galeria Mokotów".

13-09-2013

zmiana siedziby

30-10-2013

Z dniem dzisiejszym przenosimy się za Wisłę

Piroliza

02-11-2015

Jest pozwolenie na budowę !

CSS template downloaded form free website templates